Videokurz

Udrôtujte si 10 krásnych šperkov

Udrôtujte si 10 krásnych šperkov

10dielny videokurz, vďaka ktorému si doplníte svoju šperkovnicu o naozajstné klenoty

Čo sa v kurze naučíte?

 

p

aké pomôcky a druhy drôtov môžete na drôtovanie šperkov používať

p

ako drôt pred začiatkom tvorby pripraviť

p

ako vyrobiť náušnicové háčiky za zlomok predajnej ceny

p

ako vyrobiť jednotlivé šperky: náušnice, náhrdelnik, náramok, prsteň a sponku do vlasov

p

ako šperky napatinovať

p

ako sa tepe a ohýba drôt

Drôtovanie je stará slovenská technika pôvodne iba na úžitkové veci: opravu rozbitých hrncov, výrobu vešiakov alebo pomôcok do kuchyne. Dnes už v pôvodnej podobe nepretrváva, ale transformovalo sa do podoby estetickej. Pomocou drôtovania sa dajú vyrobiť krásne a originálne šperky a Anička Monsterance vám v nasledujúcich desiatich videách a dvoch bonusoch ukáže ako na to. Na tradičný spôsob drôtovania, ako ho poznáme zo skríň našich babičiek, má vplyv aj moderné tendencie zo zahraničia, zvlášť v Amerike rozšírený tzv. wire-wrapping (volne preložené ako motanie drôtov). Základy tejto techniky uvidíte v kurze a vďaka jednoduchosti výpletov si budete vedieť sami obe techniky kombinovať. Touto technikou sú udrôtované napr. kurzy Kľúč a List.

 

E-Book Planning

Ako kurz prebieha?

 

Kurz je koncipovaný od najjednoduchších návodov až po tie zložitejšie. Pokiaľ ste nedržali v ruke kliešte, nevadí. Všetko sa postupne dozviete a naučíte a hlavne: kedykoľvek si ma môžete zastaviť a znovu prehrať.

V návodoch nájdete všetky druhy šperkov: vyrobíme si náušnice aj prívesky, celý set aj s náramkom a dokonca aj sponu do vlasov. V niektorých návodoch ponúkame viac alternatív a nápadov ako sa dajú šperky ďalej ozvláštniť.

Celý videokurz vás bude baviť, ocitnete se v ňom na našich kurzoch drôtovania s tým rozdielom, že vy nemusíte nikde jazdiť a Monsterance bude u vás v obývačke 🙂 Teda iba virtuálne a za zlomok ceny, ktorú by všetky živé kurzy stáli.

Takže kliešte a drôty na štartovú čiaru a môžeme vyraziť! Desať nových nápadov čaká na vaše spracovanie :-).

Celý kurz je pre vás uložený v členskej sekcii, aby ste sa k nemu kedykoľvek pohodlne dostali. Prístupy do nej dostanete ihneď po uhradení.

Aké videá vás čakajú?

Kto je Monsterance?

 

Drátováním se zabývám přes 15 let. Už od malička jsem neznala lepší zábavu než si sedět v koutě a motat dráty. Puberta mi s tím pak trochu zamávala, ale jsem zpět:). A v plné síle, s vědomostí marketingu a jasným cílem: oživit tohle staré řemeslo a dát mu zase glanc všedních dní. Beru jako svoje poslání předávat svoje nápady dál. A aby bylo celé kolečko v rovnováze a já mohla dále tvořit a vyučovat tuhle kouzelnou techniku, nabízím vám svůj první placený videokurz Drátované šperky pro začátečníky. Jeho koupí dostanete nejenom 10 opravdu funkčních návodů na šperky, tipy na prodejní artikly do vašeho stánku, ale podpoříte moji další tvorbu v tomhle skvělém oboru. Děkuji a těším se na vás v členské sekci :-).

Vaše Anna Monsterance

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Chcete Videokurz někomu darovat?